Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisy na rok szkolny 2017/18

Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2017/18 rozpoczynają się 8 września o godzinie 11:00. Będzie można zapisać się na trzy sposoby:
internetowo (na niektóre zajęcia),
bezpośrednio w biurze,
telefonicznie.

Wykaz zajęć z możliwymi formami zapisu znajduje się pod linkiem 
Możliwe formy zapisu na zajęcia

Szczególnie zachęcamy w tym roku do skorzystania z internetowego systemu zapisów poprzez platformę strefazajec.pl

Instrukcja do zapisów internetowych
1. Wchodzimy na stronę www.ckruczaj.pl
2. Po kliknięciu w baner „Zapisz się na zajęcia” zostaniemy przekierowani na stronę www.strefazajec.pl (baner będzie widoczny na naszej stronie 8 września od godz. 11.00).
3. Następnie należy dokonać rejestracji w systemie, tworząc profil użytkownika. W przypadku zapisu dziecka na zajęcia, należy stworzyć osobny profil dziecka.
4. Po udanym procesie rejestracji należy kliknąć w link „Instytucje”, dostępny na górze strony. W wyszukiwarce wpisujemy nazwę jednostki, tj. „Centrum Kultury Podgórza”, a następnie wybieramy filię: Ośrodek Ruczaj.
5. W tym momencie ukażą się wszystkie zajęcia Ośrodka Kultury Ruczaj, na które można zapisać się internetowo w bieżącym roku szkolnym 2017/18.
6. Kolejny etap to wybranie interesujących nas zajęć. Prosimy zapoznać się z opisem zajęć, warunkami uczestnictwa oraz rodzajem i harmonogramem grup.
7. Następnie można dokonać zapisu na zajęcia, wybierając odpowiedni profil (W przypadku zapisu dziecka/dzieci na zajęcia, zapisu dokonujemy z profilu dziecka/dzieci).
8. Po wybraniu konkretnej grupy należy wybrać szablon płatności. W przypadku braku pewności co do odpowiedniego szablonu można wybrać dowolny szablon opłat. Jeżeli wybiorą Państwo niepoprawny szablon opłat dla danej grupy, zostanie on później skorygowany przez administratora strony.
9. Płatności za zajęcia można będzie uregulować w biurze lub przelewem. Przez platformę strefazajec.pl nie można jak narazie dokonać płatności za zajęcia (opcja zostanie uruchomiona w terminie późniejszym).
8. Informację zwrotną czy zostali Państwo zapisani na wybrane zajęcia, prześlemy na podany podczas rejestracji adres mailowy.

Sugerujemy wcześniejsze zapoznanie się z systemem zapisów oraz stworzenie odpowiednich profili w serwisie. Umożliwi to znaczne skrócenie procedury zapisu 8 września. 

System będzie dostępny na naszej stronie internetowej www.ckruczaj.pl oraz www.ckpodgorza.pl. Będzie zawierał informacje o zajęciach i wydarzeniach znajdujących się w ofercie – termin, lokalizację, dostępne wolne miejsca oraz cenę. System będzie oferował rozbudowane funkcjonalności połączone z intuicyjnym interfejsem przyjaznym użytkownikom. 

Już teraz można zapoznać się z systemem zapisów wchodząc na stronę www.stefazajec.pl oraz www.biletyna.pl