Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisy na rok szkolny 2017/18

Chcesz zapisać się na ulubione zajęcia lub kupić bilet na interesujący koncert nie wychodząc z domu? Już wkrótce będzie to możliwe! W nadchodzącym roku kulturalnym 2017/2018 Centrum Kultury Podgórza wprowadza internetowy system zapisów na zajęcia i sprzedaży biletów. System dostępny będzie dla wszystkich zainteresowanych od 8 września (piątek) br.

W internetowym systemie znajdzie się oferta kulturalna i edukacyjna wszystkich 18. jednostek Centrum Kultury Podgórza tj. Ośrodka Kultury Ruczaj, Dworu Czeczów, Centrum Sztuki Współczesnej Solvay i Klubów - Kliny, Piaskownica, Iskierka, Kostrze, Przewóz, Pychowice, Rybitwy, Skotniki, Soboniowice, Tyniec, Wola Duchacka, Wróblowice, Zbydniowice. Dzięki takiemu rozwiązaniu powstanie zintegrowana oferta programowa obejmująca m.in. zajęcia muzyczne, taneczne, teatralne, plastyczne, sportowe, językowe oraz wiele innych. Przez internet będzie również można kupić bilety na cykliczne wydarzenia. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno najmłodsi jak i Seniorzy.
System będzie dostępny na naszej stronie internetowej www.ckruczaj.pl oraz www.ckpodgorza.pl. Będzie zawierał informacje o zajęciach i wydarzeniach znajdujących się w ofercie – termin, lokalizację, dostępne wolne miejsca oraz cenę. System będzie oferował rozbudowane funkcjonalności połączone z intuicyjnym interfejsem przyjaznym użytkownikom. 

Już teraz można zapoznać się z systemem zapisów wchodząc na stronę www.stefazajec.pl oraz www.biletyna.pl