Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

ZAPISY


Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2019/20 rozpoczynają się 2 września o godzinie 11.00.
 Będzie można zapisać się na dwa sposoby:
- internetowo (na niektóre zajęcia),
- bezpośrednio w biurze Ośrodka Kultury Ruczaj

Formę zapisów i liczbę wolnych miejsc na poszczególne zajęcia można znaleźć TUTAJ.

Szczególnie zachęcamy w tym roku do skorzystania z internetowego systemu zapisów poprzez platformę strefazajec.pl

Instrukcja do zapisów internetowych
1. Wchodzimy na stronę www.ckruczaj.pl
2. Po kliknięciu w zakładkę  „Zapisy na zajęcia” zostaniemy przekierowani na stronę www.strefazajec.pl 
3. Następnie należy dokonać rejestracji w systemie, tworząc profil użytkownika. W przypadku zapisu dziecka na zajęcia, należy stworzyć osobny profil dziecka.
4. Po udanym procesie rejestracji należy kliknąć w link „Instytucje”, dostępny na górze strony. W wyszukiwarce wpisujemy nazwę jednostki, tj. „Centrum Kultury Podgórza”, a następnie wybieramy filię: Ośrodek Ruczaj.
5. W tym momencie ukażą się wszystkie zajęcia Ośrodka Kultury Ruczaj, na które można zapisać się internetowo w bieżącym roku szkolnym 2018/19.
6. Kolejny etap to wybranie interesujących nas zajęć. Prosimy zapoznać się z opisem zajęć, warunkami uczestnictwa oraz rodzajem i harmonogramem grup.
7. Następnie można dokonać zapisu na zajęcia, wybierając odpowiedni profil (W przypadku zapisu dziecka/dzieci na zajęcia, zapisu dokonujemy z profilu dziecka/dzieci).
8. Po wybraniu konkretnej grupy należy wybrać szablon płatności. W przypadku braku pewności co do odpowiedniego szablonu można wybrać dowolny szablon opłat. Jeżeli wybiorą Państwo niepoprawny szablon opłat dla danej grupy, zostanie on później skorygowany przez administratora strony.
9. Płatności za zajęcia można będzie uregulować w biurze lub przelewem na nasze konto bankowe (84 1240 4432 1111 0010 7758 5072)
8. Status "zaakceptowany", który będzie widoczny w panelu użytkownika oznacza, że zostali Państwo zapisani na interesujące zajęcia. Status "oczekuje na akceptację" oznacza, że w danym momencie znajdują się Państwo na liście rezerwowej danych zajęć.

Sugerujemy wcześniejsze zapoznanie się z systemem zapisów oraz stworzenie odpowiednich profili w serwisie. Umożliwi to znaczne skrócenie procedury zapisu w dniu 2 września. 

System będzie dostępny przez cały rok na naszej stronie internetowej www.ckruczaj.pl. Będzie zawierał informacje o zajęciach i wydarzeniach znajdujących się w ofercie – termin, lokalizację, dostępne wolne miejsca oraz cenę. 
Bez tytułu