Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Wielkanocne warsztaty

Wielkanocne warsztaty ceramiki
Głównymi celami zajęć ceramicznych jest rozbudzenie wrażliwości artystycznej, rozwijanie zdolności manualnych oraz ukazanie uczestnikom drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się pięknym kolorowym wyrobem.
baranki2
Baranki wielkanocne

4 kwietnia (czwartek), godz. 18.00-19.00 - zajęcia dla dzieci od 7 lat i młodzieży
Opłata:
 15 zł
13 kwietnia (sobota), godz. 12.20-13.20 - zajęcia dla przedszkolaków z rodzicami
Opłata: 20 zł

Zajęcia prowadzi Anna Bogdanowicz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych oraz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie na kierunku Historia sztuki. Ukończyła również kurs rzemiosła na Uniwesytecie Ludowym Rzemiosła Artystycznego i otrzymała dyplom z ceramiki, haftu i koronki. Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć z plastyki i ceramiki w wielu instytucjach kultury.

Wielkanocne warsztaty scrapbookingu
Scrapbooking to technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek, albumów ze zdjęciami, notesów i innych przedmiotów użytkowych za pomocą kolorowych papierów, wzorów, stempli, gotowych kształtów i szablonów, tasiemek, koronek, gazet, guzików i wielu innych.

DSC_0031
Dekoracje 3D 

9 kwietnia (wtorek), godz. 18.00-19.00 (dzieci od 5 lat i przedszkolaki z rodzicami)
Opłata:
15 zł
Kartki wielkanocne 3D
9 kwietnia (wtorek), godz. 19.05-20.35 (młodzież i dorośli)
Opłata: 20 zł 
Zajęcia prowadzi Justyna Fiedeń, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pasjonatka i instruktorka techniki scrapbookingu. Tworzy oryginalne projekty kart okolicznościowych, zaproszeń, notatników i albumów korzystając z profesjonalnych narzędzi i materiałów.