W krainie baśni - Spektakl baletowy - Centrum Kultury Ruczaj
Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

W krainie baśni - Spektakl baletowy

10 i 17 czerwca (niedziela), godz. 19.00
Spektakl baletowy w wykonaniu grup baletu klasycznego z Ośrodka Kultury Ruczaj
Opieka artystyczna: M.Topolska, A.Reiser, B.Szydłowska, A.Jelonek.

Pokazy w auli Domu Duszpasterskiego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, ul. Siostry Faustyny 3.

Wstęp wolny, po okazaniu wejściówek*
*Bezpłatne wejściówki na wieczory baletowe 10 i 17 czerwca oraz pokazy tańca nowoczesnego 16 czerwca będą rozdawane przez prowadzących na zajęciach od 21 maja po 2 sztuki dla dziecka. Dodatkowa pula wejściówek (dostawki), będą do odebrania w biurze Ośrodka Kultury Ruczaj od 4 czerwca od godz. 11.00

Harmonogram prób w dniach występów: 

10 czerwca 16.00-18.35                            
16.00-16.10 Studio TUTU VI' (pn+pt) M.Topolska 
16.10-16.20 Studio TUTU VII' (pn+pt) M.Topolska 
16.20-16.30 I' 5-6 lat (wt 15.30) B.Szydłowska 
16.30-16.40 V' (wt+czw) A.Reiser  
16.40-16.50 Studio TUTU VII' (wt+czw) A.Reiser 
16.50-17.05 zerówka 4-5 lat (wt 14.40) B.Szydłowska 
17.05-17.15 zerówka 5-6 lat (pn 16.40) M.Topolska 
17.15-17.25 I' 5-6 lat (czw 14.30) A.Jelonek 
17.25-17.35 III' 7-8 lat (czw 15.20) A.Jelonek 
17.35-17.45 II' 7-9 lat (pt 15.35) M.Topolska 
17.45-17.55 Studio TUTU VI' (pn+pt) M.Topolska 
17.55-18.05 V' (wt+czw) A.Reiser 
18.05-18.15 Studio TUTU VII' (wt+czw) A.Reiser
18.15-18.25 Studio TUTU VII' (pn+pt) M.Topolska 
18.25-18.35 FINAŁ - WSZYSTKIE GRUPY 

17 czerwca 16.00-18.20
16.00-16.10 Studio TUTU VI' (pn+pt) M.Topolska
16.10-16.20 Studio TUTU VII' (pn+pt) M.Topolska
16.20-16.30 I' 7-8 lat (wt 16.20) A.Jelonek
16.30-16.40 V' (wt+czw) A.Reiser 
16.40-16.50 Studio TUTU VII' (wt+czw) A.Reiser
16.50-17.00 zerówka 6-7 lat (pn 15.00) M.Topolska
17.00-17.10 II' 6-7 lat (pt 16.25) M.Topolska
17.10-17.20 III' 9-10 lat (czw 16.10) A.Jelonek
17.20-17.30 I' 7-8 lat (pn 15.50) M.Topolska 
17.30-17.40 Studio TUTU VI' (pn+pt) M.Topolska
17.40-17.50 V' (wt+czw) A.Reiser
17.50-18.00 Studio TUTU VII' (wt+czw) A.Reiser
18.00-18.10 Studio TUTU VII' (pn+pt) M.Topolska
18.10-18.20 FINAŁ - WSZYSTKIE GRUPY