Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Warsztaty patchworku

16 kwietnia (poniedziałek), godz. 18.30-20.00
Patchworkowe poduszki
Warsztaty patchworkowe to zającia podczas, których uczestnicy odkryją zaczarowany świat różnorodnych tkanin, materiałów i ozdób. Poznają również techniki umiejętnego dobierania i zszywania symetrycznych kawałków materiałów, by utworzyć z nich interesującą mozaikę. 

Podczas warsztatów zostaną wdrożone wszystkie etapy nauki szycia (w zależności od zaawansowania poszczególnych uczestników), od przyszywania guzików po samodzielne szycie na maszynach do szycia. 

Warsztaty szycia uczą przede wszystkim kreatywności, swobody działania oraz wiary w możliwość uszycia wszystkiego co sobie tylko zaplanujemy!

Zapraszamy osoby dorosłe i młodzież.

Prowadzenie: Natasza Winiarskainstruktorka warsztatów szycia. Od kilkunastu lat tworzy tkaniny w technice patchworkowej.
Opłata: 20 zł
Zapisy na warsztat


26 kwietnia (czwartek), godz. 10.30-11.30
Zabawki sensoryczne
Warsztaty patchworkowe to zającia podczas, których dzieci i rodzice odkryją zaczarowany świat różnorodnych tkanin, materiałów i ozdób. Poznają również techniki umiejętnego dobierania i zszywania symetrycznych kawałków materiałów, by utworzyć z nich interesującą mozaikę.
To świetny pomysł na wspólną zabawę i rozwijanie zdolności manualnych.  

Zapraszamy dzieci i rodziców z dziećmi (od 2 lat).

Prowadzenie: Natasza Winiarska, instruktorka warsztatów szycia dla rodziców i dzieci. Od kilkunastu lat tworzy tkaniny artystyczne w technice patchworkowej.
Opłata: 30 zł (rodzic+dziecko)
Zapisy na warsztat