Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Rodzicu, zróbże sobie miejsce!

Wraz z trzema innymi ośrodkami kultury zostaliśmy wybrani do udziału w pilotażowym projekcie mającym na celu zbadanie, udoskonalenie działań Klubu Rodzica i integrację społeczności, która tworzy się wokół Klubu.

Drodzy Rodzice,
serdecznie zapraszamy Was na warsztaty integracyjne „Nasze miejsce”, które w maju i w czerwcu odbywać się będą w Klubie Rodzica w Ośrodku Kultury Ruczaj. Celem warsztatów jest integracja społeczności, która powstała (i ciągle się tworzy) wokół Klubu. Udział w warsztatach jest świetną okazją, żeby w swobodnej atmosferze opartej na porozumieniu i akceptacji lepiej się poznać albo pogłębić już istniejące więzi. Wspólnie spróbujemy też poznać siebie, a także porozmawiać o swoich osobistych potrzebach, związanych z rodzicielstwem.

Termin: 
15, 22 i 29 maja (poniedziałki), godz. 10:00-11:30 
oraz 5, 12 i 19 czerwca (poniedziałki), godz. 10:00-11:30

ZAPISZ SIĘ-->>

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicu, zróbże sobie miejsce”, adresowanego do rodziców uczestniczących w działaniach Klubu Rodzica w Ośrodku Kultury Ruczaj.

Organizatorami projektu są Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska oraz Ambasada Krakowian.
Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska to krakowska organizacja pozarządowa, działająca na rzecz wspierania procesów partycypacyjnych. W 2013 r. Stowarzyszenie zainicjowało pilotażową edycję budżetu obywatelskiego, zrealizowało szereg projektów na rzecz wzmacniania aktywności obywatelskiej mieszkańców Krakowa, między innymi Laboratorium Inicjatyw Lokalnych, Akademię Inicjatorów Lokalnych.