Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Ruczaj Parents Meetup!

Zapraszamy na spotkania przy kawie dla rodziców oraz przyszłych rodziców w formie swobodnych dyskusji na tematy związane z rodzicielstwem i Ruczajem. Spotkania są częścią projektu "Rodzicu, zróbże sobie miejsce" organizowanego przez Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska.

Wraz z trzema innymi ośrodkami kultury zostaliśmy wybrani do udziału w pilotażowym projekcie mającym na celu zbadanie, udoskonalenie działań Klubu Rodzica i integrację społeczności, która tworzy się wokół Klubu.

Na warsztaty można oczywiście przyjść z maluszkami, które będą miały okazję zapoznać się ze swoimi rówieśnikami. Aktywne zabawy dla dzieci poprowadzą zaproszeni wolontariusze.

Spotkania przy kawie:
Termin: 
13, 20 i 27 września (środy), godz. 10.00-11.30 
oraz 4 października (środa), godz. 10.00-11.30

Spotkania kreatywne 
Termin:
11 i 18 paaździernika godz. 10.00-11.30 
oraz 8 listopada (środa), godz. 10.00-11.30

Zapisu na warsztaty można dokonać w biurze OK Ruczaj lub pisząc na adres mailowy justyna.fieden@ckpodgorza.pl

 

Organizatorami projektu są Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska oraz Ambasada Krakowian.
Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska to krakowska organizacja pozarządowa, działająca na rzecz wspierania procesów partycypacyjnych. W 2013 r. Stowarzyszenie zainicjowało pilotażową edycję budżetu obywatelskiego, zrealizowało szereg projektów na rzecz wzmacniania aktywności obywatelskiej mieszkańców Krakowa, między innymi Laboratorium Inicjatyw Lokalnych, Akademię Inicjatorów Lokalnych.