Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

OGŁOSZENIA

Szanowni Państwo!
z radością informujemy, że od 15 czerwca 2020 r. Ośrodek Kultury Ruczaj będzie ponownie otwarty.

BIURO

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od 8 do 10 czerwca (poniedziałek-środa) w godz. 10.00-21.00 oraz 12 czerwca (piątek) w godz. 10.00-15.30.
Od 15 czerwca zapraszamy już osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-21.00 i w sobotę w godz. 10.00-14.00.

ZAJĘCIA

Od 15 czerwca uruchomimy część zajęć - stacjonarnie będą odbywać się te zajęcia, których nie prowadziliśmy w trybie online i którymi zarówno uczestnicy, jak i prowadzący byli zainteresowani.

Szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej.

Informacja dotyczy osób, które aktualnie mają nadpłatę za zajęcia, a definitywnie rezygnują z zajęć w tym roku szkolnym (online oraz ewentualnych zajęc stacjonarnych w czerwcu) i dokonywały płatności w biurze (gotówką lub kartą).
Prosimy o informację drogą mailową na adres ruczaj@ckpodgorza.pl, że oczekują Państwo zwrotu nadpłaty. W tym samym mailu prosimy o podanie numeru konta, na który wykonamy przelew.

Szanowni Państwo,
do końca czerwca część zajęć będzie nadal odbywać się w trybie online. Zachęcamy do dołączenia do grup.

Lista zajęć odbywających się online TUTAJ

W niedzielę 23 lutego 2020 nasza najbardziej zaawansowana grupa tańca współczesnego NoName wytańczyła kolejny sukces i zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy dziewczynom. Pani Ani Kłos dziękujemy za przygotowanie.

Serdecznie gratulujemy naszym podopiecznym, którzy brali udział w finale Konkursu Reflektory 2019! 🏆
Szczególnie Emilce Aleksandrowicz🥈 (II miejsce w konkursie recytatorskim), Dorocie Szurek (IV miejsce w konkursie recytatorskim) oraz Bernadetcie Górskiej(IV miejsce w konkursie wokalnym)!

Zapisy na zajęcia w roku szkolnym 2019/20 rozpoczynają się 2 września o godzinie 11.00. Będzie można zapisać się na dwa sposoby:
- internetowo (na niektóre zajęcia),
- bezpośrednio w biurze Ośrodka Kultury Ruczaj.

Formę zapisów i liczbę wolnych miejsc na poszczególne zajęcia można znaleźć TUTAJ.

Terminy rozpoczęcia zajęć w roku szkolnym 2019/2020 można znaleźć TUTAJ.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 ... 11 następna »