Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

OGŁOSZENIA

Płyty DVD z  Wieczoru Baletowego (10 czerwca) są już do odebrania w Ośrodku Kultury Ruczaj w godzinach pracy biura. Zapraszamy!

Trwa głosowanie w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Krakowa po raz kolejny zdecydują jakie projekty zostaną zrealizowane w skali ogólnomiejskiej oraz dzielnicowej. Swój głos można oddać poprzez platformę internetową dostępną pod adresem budzet.krakow.pl lub osobiście w punktach głosowania za pośrednictwem papierowych kart. 
W Ośrodku Kultury Ruczaj głosować będzie można od 18 do 22 czerwca w godz. 11.00-18.00 oraz 25 i 28 czerwca w godz. 15.00-20.00

Zapraszamy na końcoworoczne pokazy naszych podopiecznych, którzy zaprezentują swoje umiejętności na dużej scenie.

Bezpłatne wejściówki na wieczory baletowe 10 i 17 czerwca oraz pokazy tańca nowoczesnego 16 czerwca będą rozdawane przez prowadzących na zajęciach od 21 maja po 2 sztuki dla dziecka. Dodatkowa pula wejściówek (dostawki), będą do odebrania w biurze Ośrodka Kultury Ruczaj od 4 czerwca od godz. 11.00

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do udziału w akcji " Lato w Mieście" w terminie 25 czerwca - 20 lipca 2018 r.
Temat przewodni akcji: Poznajemy żywioły - ogień

27 maja (niedziela), godz. 11.00-19.00
Zapraszamy całe rodziny do wzięcia udziału w Święcie Rodziny Krakowskiej, które odbywa się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę - Kraków stawia na rodzinę! W tym roku familijna impreza odbędzie się w Parku Jordana. W programie m.in. konkursy i zabawy rodzinne z nagrodami, występy artystyczne, zabawy cyrkowe, żeglowanie po Wiśle oraz bicie rekordu Guinessa w budowaniu wieży z naleśników. Klub Rodziców Ośrodka Kultury Ruczaj również przygotował swoją ofertę zajęć podczas tego wydarzenia. 

7-lekcyjny mini kurs j. angielskiego dla dzieci przedszkolnych (5-6 latków). Zajęcia rozwijają sprawności językowe tj. słuchanie, mówienie. Dodatkowo wzbogacają słownictwo oraz doskonale ćwiczą pamięć. 
Prowadzenie: Jolanta Niezgoda
Termin: 
I grupa wtorki, godz. 18.00
II grupa czwartki, godz. 18.00 
Opłata: 7 zajęć x 45 minut - 80 zł

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »