Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Kiermasz Kobiecych Przyjemności

5 marca (czwartek), godz. 18.30

87049209_3133730026651537_2082833008531865600_n
W programie m.in.:
 prelekcje "Orientana - kosmetyki inspirowane Azją", "Ważna kobieta musi być Od-Ważna"- jak znaleźć swoje miejsce w życiu i żyć z poczuciem własnej ważności oraz o najczęstszych błędach podczas odchudzania.

- Orientana - kosmetyki inspirowane Azją
http://drogeriawena.pl/

-
Ważna kobieta musi być Od-Ważna
Prowadzenie: Irmina Masiuda, 
certyfikowany Coach (Erickson Professional Coach – stowarzyszenie certyfikowane przez International Coach Federation/ICF), Mentorem i Konsultantem.

Po 19 latach pracy w jednej z największych międzynarodowych korporacji, postanowiłam całkowicie oddać się temu co kocham: wspieraniu innych ludzi, aby ich życie było spełnione i udane. Pracuję z kobietami, które mimo sukcesu zawodowego, czują, że są w swoim życiu na ostatnim dla siebie miejscu, ponieważ zaspokajanie potrzeb innych zabiera im cały czas i energię. Pomagam im odnaleźć dla siebie solidne miejsce w życiu i żyć z poczuciem własnej ważności (Irmina Masiuda).

- Najczęstsze błędy podczas odchudzania
Prowadzenie: Paulina Ciupka,
dietetyk


Ponadto: zabiegi upiększające dłonie, pomiary antropometryczne ciała za pomocą metody bioimpeancji elektrycznej, zabawa fantowa, konsultacje kosmetyczne i dietetyczne, kawiarenka ... i zakupy.
Wstęp: 1 złoty, dla posiadaczy Karty Seniora i Podgórze w Kulturze wstęp bezpłatny
Wejściówki do odbioru w biurze Ośrodka Kultury Ruczaj

Partnerzy:
Logo P. Ciupka 
najnowszeA (3)

 Bez tytułu Irmina Masiuda - czarny niebieski bold18695


Opieka medialna:
radio plus