Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Dzieci i młodzież

Kartki świąteczne i dekoracje wiosenne
godz. 17.15-18.15- warsztaty dla dzieci i przedszkolaków z rodzicami
Opłata: 25 zł, 30 zł (rodzic+dziecko)
godz. 18.20-19.50 – warsztaty dla dzieci od 10 lat, młodzieży i dorosłych
Opłata: 30 zł

Drewniane ozdoby
godz. 17.15-18.15- warsztaty dla dzieci od 7 lat
Opłata: 25 zł

Taniec współczesny - taniec stworzony w XX wieku w opozycji do tańca klasycznego (baletu), opiera się na pracy Marthy Graham i Mary Wigman. Taniec współczesny w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym (7-9 lat), które chciałyby poznać te technikę tańca. Zapraszamy!
Terminy:
wtorki, godz. 18.00-18.45

dla dzieci od 4 lat
Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, na różnych poziomach zaawansowania.

dla dzieci od 8 lat
Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści.

dla dzieci od 4 lat
Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy lubią ruch i taniec. Układy często tworzone są do popularnych piosenek muzyki pop.

dla dzieci od 6 lat
Street dance to techniki tańca, które można zobaczyć w klipach światowych gwiazd muzyki pop i hip-hop, oparte na elementach funky i hip-hopu.

dla dzieci od 7 lat
Grupa teatralna to nowa inicjatywa Ośrodka Kultury Ruczaj, w której uczestnicy zostaną wyłonieni w drodze castingu (23 września godz. 17.00 2019 r.). Poszukujemy osób, które mają już chociażby niewielkie doświadczenie sceniczne i duży potencjał twórczy.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »