Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Dzieci i młodzież

dla dzieci od 4 lat
Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, na różnych poziomach zaawansowania.

dla dzieci od 8 lat
Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści.

dla dzieci od 6 lat
Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy lubią ruch i taniec. Układy często tworzone są do popularnych piosenek muzyki pop.

dla dzieci od 6 lat
Street dance to techniki tańca, które można zobaczyć w klipach światowych gwiazd muzyki pop i hip-hop, oparte na elementach funky i hip-hopu.

dla dzieci od 7 lat
Grupa teatralna to nowa inicjatywa Ośrodka Kultury Ruczaj, w której uczestnicy zostaną wyłonieni w drodze castingu. Poszukujemy osób z niewielkim doświadczeniem scenicznym i dużym potencjałem twórczym.

Zapraszamy wszystkie dzieci kochające teatr do wspólnego tworzenia teatru, udziału w Warsztatach Teatralnych, gdzie razem będziemy tworzyć widowiska teatralne.

Nauka poprzez zabawę - to hasło przewodnie cyklu spotkań dla dzieci i młodzieży, które w ciekawy i przystępny sposób wprowadzą małych odkrywców w świat nauk przyrodniczych i ułatwią zrozumienie otaczających ich zjawisk.

 

 

1 i 15 grudnia (soboty), godz. 12.20-13.20
Ozdoby choinkowe – warsztaty dla przedszkolaków z rodzicami
Opłata: 40 zł za 2 zajęcia

6 i 13 grudnia (czwartki), godz. 18.15-19.15
Ozdoby choinkowe – warsztaty dla dzieci i młodzieży
Opłata: 30 zł za 2 zajęcia

« poprzednia 1 2 3 4 następna »