Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Dzieci i młodzież

dla dzieci od 4 lat
Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych, na różnych poziomach zaawansowania.

dla dzieci od 8 lat
Taniec oparty na idei baletu, pozbawiony jednak jego sztywnych zasad, w szczególności kładzie nacisk na pokazanie emocji tancerza, który tańcząc układ, stara się opowiedzieć odbiorcy pewną historię poprzez ruchy charakterystyczne dla rodzaju tej opowieści.

dla dzieci od 4 lat
Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy lubią ruch i taniec. Układy często tworzone są do popularnych piosenek muzyki pop.

dla dzieci od 6 lat
Street dance to techniki tańca, które można zobaczyć w klipach światowych gwiazd muzyki pop i hip-hop, oparte na elementach funky i hip-hopu.

dla dzieci od 7 lat
Grupa teatralna to nowa inicjatywa Ośrodka Kultury Ruczaj, w której uczestnicy zostaną wyłonieni w drodze castingu (23 września godz. 17.00 2019 r.). Poszukujemy osób, które mają już chociażby niewielkie doświadczenie sceniczne i duży potencjał twórczy.

dla dzieci od 6 lat
Zapraszamy wszystkie dzieci, które mają ochotę dowiedzieć się czym jest teatr, albo po prostu w twórczy sposób dać upust swojej energii i wyobraźni.

Nauka poprzez zabawę - to hasło przewodnie cyklu spotkań dla dzieci i młodzieży, które w ciekawy i przystępny sposób wprowadzą małych odkrywców w świat nauk przyrodniczych i ułatwią zrozumienie otaczających ich zjawisk.
Chemia, fizyka, biologia + zajęcia praktyczne.

 

Głównymi celami zajęć ceramicznych jest rozbudzenie wrażliwości artystycznej, rozwijanie zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo – ruchowej oraz ukazanie uczestnikom drogi jaką musi przejść kawałek gliny, aby stać się pięknym kolorowym wyrobem.

« poprzednia 1 2 3 4 następna »