Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

DOROŚLI

14 grudnia (piątek), godz. 18.00-20.00
Koronkowe ozdoby choinkowe
Opłata: 30 zł

Warsztaty makijażu to propozycja cyklicznych spotkań wpływających na dobry wygląd współczesnej kobiety. Zajęcia kierowane są do pań, które zarówno chcą poznać sposoby wykonywania makijażu jak doskonalić już posiadane umiejętności.

Zajęcia wprowadzają w świat fotografii i uczą jak robić zdjęcia lepsze niż zwykłe snapshoty .
Składają się z 2 części: 3 godzin teorii i 3 godzin twórczej praktyki. 
Opłata: 120 zł

11 października - 6 grudnia (czwartki), godz. 10.00-12.00
Prowadzenie:  Anna Godek, trenerka personalna kobiet starających się o dziecko, kobiet w ciąży oraz po urodzeniu dziecka.
Opłata: 250 zł za 8 spotkań (w tym dostęp do kursu online, pakiet materiałów edukacyjnych)

Warsztaty patchworkowe to zającia podczas, których uczestnicy odkryją zaczarowany świat różnorodnych tkanin, materiałów i ozdób.
Prowadzenie: Natasza Winiarska, instruktorka warsztatów szycia. Od kilkunastu lat tworzy tkaniny w technice patchworkowej.

Scrapbooking to technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek, albumów ze zdjęciami, notesów i innych przedmiotów użytkowych za pomocą kolorowych papierów, wzorów, stempli, gotowych kształtów i szablonów, tasiemek, koronek, gazet, guzików i wielu innych.

Zajęcia rozbudzają wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne, pozwalają poznać nowe techniki, a także są okazją do zawarcia nowych znajomości z osobami, które łączy wspólna pasja.W twórczej atmosferze każdy może wykonać coś pięknego dla siebie lub na prezent.

Warsztaty pozwolą zdobyć umiejętności tworzenia różnorodnych kompozycji z kwiatów, dekorowania stołu i pomieszczeń.
Najbliższe terminy: 7, 14, 21 i 28 listopada (środy), godz. 19.30

« poprzednia 1 2 3 następna »