Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

DOROŚLI

Warsztaty makijażu to propozycja cyklicznych spotkań wpływających na dobry wygląd współczesnej kobiety. Zajęcia kierowane są do pań, które zarówno chcą poznać sposoby wykonywania makijażu jak doskonalić już posiadane umiejętności.

Warsztaty patchworkowe to zającia podczas, których uczestnicy odkryją zaczarowany świat różnorodnych tkanin, materiałów i ozdób.
Prowadzenie: Natasza Winiarska, instruktorka warsztatów szycia. Od kilkunastu lat tworzy tkaniny w technice patchworkowej.

Scrapbooking to technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek, albumów ze zdjęciami, notesów i innych przedmiotów użytkowych za pomocą kolorowych papierów, wzorów, stempli, gotowych kształtów i szablonów, tasiemek, koronek, gazet, guzików i wielu innych.

Zajęcia rozbudzają wyobraźnię, rozwijają zdolności manualne, pozwalają poznać nowe techniki, a także są okazją do zawarcia nowych znajomości z osobami, które łączy wspólna pasja.W twórczej atmosferze każdy może wykonać coś pięknego dla siebie lub na prezent.

Warsztaty pozwolą zdobyć umiejętności tworzenia różnorodnych kompozycji z kwiatów, dekorowania stołu i pomieszczeń.
Najbliższe terminy: 6, 20 i 27 lutego (środa), godz. 19.30 - 21.30

Rzeźba w ceramice - warsztaty dla młodzieży i dorosłych.
Tworzenie rzeźb i form użytkowych z gliny ceramicznej.
W programie m.in.: formowanie "z ręki", odciski z form gipsowych, 
podstawy wiedzy o technologii ceramicznej.
Termin: czwartki, godz. 19.45-21.30

W ofercie gimnastyka z elementami pilatesa oraz Hi/Lo.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku.

Gimnastyka relaksacyjna harmonijnie łączy podstawowe ćwiczenia wzmacniające oraz rozciągające poszczególne partie mięśni ciała wraz z jego odprężaniem. Zawiera elemnty jogi oraz stretchingu.

« poprzednia 1 2 3 następna »