Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Akcja "Zima w mieście 2019"

Arktyka - kraina lodu
Zajęcia i warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych (7-13 lat) inspirowane regionem Arktyki

Zajęcia, warsztaty, a nawet wyjścia związane będą tematycznie z regionem Arktyki - jej fauną, florą, kulturą i tradycją, a także mieszkańcami. 

W programie, m.in.: * gra terenowa, w której dzieci poczują się jak mieszkańcy Arktyki * warsztaty chemiczne, podczas których dzieci stworzą lód* quiz ze znajomości Arktyki * zajęcia plastyczne * warsztaty muzyczne i taneczne * opowieści o życiu arktycznych roślin i zwierząt * zimowe spektakle teatralne * zajęcia ruchowe i wyjścia do ciekawych miejsc w Krakowie * 

Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

Zobacz szczegółówy program I tydzień: 14-18 stycznia --> 

Zobacz szczegółówy program II tydzień: 21-25 stycznia --> 


Opłata: 100 zł /os. /tydz. W cenie: zajęcia, materiały plastyczne i inne wykorzystywane na warsztatach, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety MPK, ciepły posiłek (danie "jednogarnkowe" lub zupa) oraz opieka wychowawców. Opłaty należy dokonać po potwierdzeniu przez biuro Ośrodka Kultury zapisu, nie później niż tydzień przed rozpoczęciem każdego z turnusów.

Wpłaty za I turnus należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 7 stycznia (poniedziałek), za II turnus do 14 stycznia (poniedziałek). 

Ze względu na duże zainteresowanie, przyjmujemy zapisy tylko na 1 tydzień.

Honorujemy Krakowską Kartę rodzinną 3+ i Krakowską Kartą z Dzieckiem "N". Osobom posiadąjącym KKR3+ i "N" przysługuje 50% zniżki.
Przed wpłatą prosimy o kontakt w celu uzupełnienia numeru karty.

Warunkiem uczestnictwa w półkolonii jest uregulowanie wpłaty za wybrany turnus oraz dostarczenie do biura OK Ruczaj: karty uczestnika oraz deklaracji zajęć. 

karta uczestnika dostępna jest TUTAJ -->