Ośrodek Kultury Ruczaj Facebook
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Akcja "Lato w mieście" 2017

26 czerwca - 21 lipca 2017 r.
Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do udziału w akcji "Lato w mieście".

Zapisy przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:
ZAPISZ SIĘ -->>  Uwaga! Brak miejsc - zapisy przyjmujemy na listę rezerwową

Temat przewodni naszej akcji to "Poznajemy żywioły: ziemia".                                                         

Zajęcia, warsztaty a nawet wycieczki autokarowe związane będą tematycznie z ziemią. Inspirować więc nas będą, m.in.: wykopaliska, kopalnie, jaskinie i wulkany. 

W programie: opowieści o dinozaurach, zajęcia plastyczne i rękodzieła, warsztaty literackie, eksperymenty z wulkanami, spektakle teatralne, zajęcia ruchowe i wyjścia do muzeów lub innych ciekawych miejsc w Krakowie. Raz w tygodniu udamy się na całodzienną wycieczkę autokarową. Nie zabraknie gier i zabaw, bo od czego są wakacje!

Wycieczki autokarowe: Zabrze (Sztolnia Królowa Luiza i Park 12 C), Góra Zborów (Jaskinia Głęboka, Rezerwat Przyrody), Jaskinia Raj (k. Chęcin), Tarnowskie Góry (Zabytkowa Kopalnia Srebra i Skansen Maszyn Parowych).
Terminy wycieczek: środy - 28 czerwca, 5 i 12 lipca, wtorek 18 lipca

Zobacz szczegółowy program na IV tydzień: 17 - 21 lipca -->>

Zajęcia będa prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00, w dzień wycieczki do 18:00.
Przyjmujemy dzieci w wieku 7-13 lat, przy czym najmłodsze dzieci muszą mieć ukończoną I kl. SP a najstarsze maksymalnie VI klasę.

Opłata: 105 zł /os. /tydz.

W cenie jest: wycieczka autokarowa (przejazd autokarem, bilety wstępu, ciepły posiłek: drugie danie+kompot), materiały plastyczne i inne wykorzystywane na warsztatach, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety MPK, opieka wychowawców, wyżywienie (danie "jednogarnkowe" lub zupa).

Honorujemy Krakowska Kartę rodzinną 3+. Osobom posiadąjącym KKR3+ przysługuje 50% zniżki.
Przed wpłatą prosimy o kontakt w celu uzupełnienia numeru KKR3+.

Krakowska-karta-rodzinna

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI „LATO W MIEŚCIE” 2017

1. Warunkiem uczestnictwa w akcji jest uiszczenie opłaty za zajęcia. Wpłaty można dokonać gotówką lub kartą płatniczą w Ośrodku Kultury Ruczaj w godzinach otwarcia biura oraz przelewem na nr konta bankowego Centrum Kultury Podgórza: 97 1240 4722 1111 0000 4858 4359 (tytułem: Ruczaj, imię i nazwisko, lato w mieście 2017).

Przy płatności przelewem potwierdzenie przelewu należy przesłać do Ośrodka Kultury Ruczaj na adres ruczaj@ckpodgorza.pl.

2. Wpłaty należy dokonać nie później niż na tydzień przed rozpoczęciem każdego turnusu tj.:

  • I turnus: do 19 czerwca 2017 r.
  • II turnus: do 3 lipca 2017 r.

3. Przy wpłacie rodzice lub opiekunowie prawni zobowiązani są do wypełnienia Karty Uczestnika. Karta Uczestnika będzie dostępna na stronie internetowej lub biurze Ośrodka Kultury Ruczaj.

Kartę uczestnika można pobrać TUTAJ -->>

4. W razie rezygnacji z udziału dziecka w zajęciach istnieje możliwość zwrotu wniesionej opłaty, pod warunkiem zgłoszenie tego z wyprzedzeniem i złożenia pisemnej prośby z uzasadnieniem. Istnieje również możliwość zmiany terminu udziału dziecka w zajęciach w miarę wolnych miejsc, po uzgodnieniu z organizatorem.

5. Najmłodsze dzieci uczestniczące w akcji muszą mieć ukończone 7 lat oraz I klasę szkoły podstawowej.

6. Ośrodek Kultury Ruczaj zastrzega sobie prawo do wykorzystania i przetwarzania danych osobowych, zdjęć i nagrań filmowych w celach ewidencyjnych i promocyjnych związanych z działalnością OK Ruczaj. Uczestnicy zajęć organizowanych przez OK Ruczaj, decydując się na uczestnictwo, wyrażają tym samym zgodę na wykorzystywanie ich danych osobowych, zdjęć i nagrań filmowych z ich udziałem, w celach jw. zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)